США: Трамп висміяв рішення суду про припинення дії указу щодо іммігрантів

Президент США Дональд Трамп різко відреагував на рішення суду в Сіетлі про припинення дії указу президента щодо заборони в’їзду у США громадянам семи переважно мусульманських країн. У повідомленні на сторінці в Twitter Трамп назвав рішення «сміховинним», а самого федерального суддю США «так званим».

«Рішення цього так званого судді, який, по суті, скасував правопорядок в нашій країні, сміховинне і буде скасовано», – написав Трамп.

Він також зазначив, що «деякі країни Близького Сходу згодні з забороною» і що вони знають: «Якщо деяких людей допустити, то це – смерть і руйнування».

Ввечері 3 лютого суддя федерального суду у Сіетлі Джеймс Робарт, призначений іще Джорджем Бушем-молодшим, припинив дію положень президентського указу Дональда Трампа, що передбачає 90-денну заборону на в’їзд до США громадян семи країн, безстрокове припинення допуску у країну сирійських біженців і 120-денну заборону на прийняття біженців із решти країн світу.

Судове розпорядження діє в масштабах всієї країни.

Представник Білого дому Шон Cпайсер висловив незадоволення рішенням суду.

«Наказ президента спрямований на захист батьківщини, і у нього є конституційні повноваження та відповідальність за захист американського народу», – сказав Спайсер.

У Міністерстві юстиції США також заявили про плани оскаржити рішення суду у Сіетлі.

Державний департамент США 3 лютого повідомив, що близько 60 тисяч віз, раніше виданих громадянам Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену, були визнані недійсними через положення указу, чинність яких нині зупинено.

Build a better website in less than an hour. Start for free at us.

ваш коментар