У Криму повідомляють про «офіційний візит» мера Ялти до Італії

Підконтрольна Кремлю ялтинська міська адміністрація заявляє, що голова адміністрації Андрій Ростенко відвідав Італію «з офіційним візитом». Про це 31 березня повідомляє російська прес-служба відомства.

«З 23 по 29 березня делегація адміністрації міста Ялти з офіційним візитом відвідала Італію. До її складу увійшли голова адміністрації міста Ялти Андрій Ростенко, його заступник Тетяна Кухтєєва і перекладач Олександр Пігарь», – мовиться у повідомленні.

Ростенко стверджує, що головна мета візиту делегації – розвиток взаємин між Ялтою і Венецією, зняття санкцій з Криму, а також визнання псевдо референдуму 2014 року.

У відомстві уточнили, що кримська делегація зустрілася з президентом регіонального парламенту Венето Роберто Чамбетті у Венеції.

Італійська сторона наразі не коментувала цієї ситуації.

Керівник підконтрольного Кремлю уряду Криму Сергій Аксьонов у 2016 році повідомив про приїзд на півострів представників депутатів італійських регіональних парламентів провінцій Венето, Ломбардії, Лігурії, Тоскани, Емілії-Романьї.

Напередодні у Верховній Раді України засудили рішення італійських парламентарів відвідати Крим.

США, Євросоюз та інші країни Заходу упродовж 2014 року запровадили санкції проти Росії – спочатку через анексію Криму, а згодом через роль Москви у конфлікті на Донбасі. У минулому році президент Росії Володимир Путін заявляв, що санкції не можуть вплинути на дії і рішення Москви.ваш коментар