Держдепартаменту «відомо» про затримання громадянина США у Північній Кореї – заява

Державний департамент США заявив, що відомо про те, що Північна Корея затримала американського громадянина за підозрою в діях проти держави.

Кім Хак Сун, який був затриманий 6 травня, працював в Пхеньяні в університеті науки і техніки, повідомило інформаційне агентство Північної Кореї ЦТАК 7 травня.

«Відповідна установа на даний час проводить детальне розслідування його злочинів», – повідомили в агентстві.

Державний департамент США повідомив у своїй заяві – «відомо про повідомлення», що громадянин США був затриманий в Північній Кореї.

«Безпека громадян США є одним з пріоритетних напрямків роботи департаменту. Коли громадянин США, як повідомляється, затриманий в Північній Кореї, ми працюємо з посольством Швеції в Пхеньяні, яке працює як посольство держави-покровительки США в Північній Кореї», – додається в заяві.

Троє інших громадян США на даний час утримуються в Північній Кореї, в тому числі Кім Сан Док, який був затриманий наприкінці квітня за «ворожі дії». 

Арешти відбуваються на тлі посилення напруженості між Вашингтоном і Пхеньяном довкола ядерних і ракетних програм Північної Кореї.ваш коментар