Путін заявив, що не знав Флінна під час розмови і повторив – Росія не втручалася у вибори в США

Президент Росії Володимир Путін заявив, що у нього було дуже мало контактів з колишнім радником президента США з національної безпеки Майклом Флінном, хоча вони сиділи поруч на одному із заходів у Москві в 2015 році. Про це Путін заявив в інтерв’ю NBC 4 червня.

«Коли я прибув на захід нашої компанії Russia Today і сів за стіл, поруч зі мною був джентльмен. Я виголосив промову, потім ми поговорили, потім я підвівся і пішов. А потім мені сказали: «Ви знаєте, що це був американський джентльмен. Він брав участь в деяких речах. Раніше він був в службах з безпеки. От і все. Я навіть не розмовляв з ним… Це рівень мого знайомства з містером Флінном», – розповів Путін про свої контакти з екс-радником президента США з національної безпеки.

Також Володимир Путін вчергове спростував повідомлення про ймовірне втручання Москва в торішні президентські вибори у США .

«Не треба ні на кого посилатися і звинувачувати будь-кого в своїх бідах тим, хто вибори програв», – сказав Путін. – Для нас було б марно втручатися».

Натомість Путін звинуватив Сполучені Штати у втручанні у вибори за кордоном.

«Помістіть свій палець в будь-яку точку світу на мапі, і всюди ви почуєте скарги на те, що американські офіційні особи втручаються у внутрішні виборчі процеси», – сказав він.

Російський президент зазначив, що немає «особливих відносин» з президентом США, чия команда перебуває під слідством через можливі зв’язки з російськими офіційними особами в ході президентської кампанії.

«У нас взагалі не було жодних відносин. Був час, коли він (Трамп – ред.) приїжджав до Москви, але знате, я ніколи з ним не зустрічався. У нас багато американців, які відвідують Росію», – зауважив Путін.

Майкл Флінн пропрацював в адміністрації Дональда Трампа менш ніж місяць, перш ніж американський президент змусив його до відставки з посади радника з нацбезпеки в лютому через те, що він сказав неправду про свої контакти з послом Росії у США після обрання Трампа, але до його інавгурації.

Дональд Трамп уже багато разів заперечував висновки розвідувальних служб США, які вони раніше оформили у спільній заяві, про те, що Росія намагалася посилити його позиції під час виборів.ваш коментар