Коронавірус: уряд Чехії виділив окремий час на закупи для літніх людей

Чеський уряд виділив окремий час, протягом якого купувати продукти можуть люди старшого віку, щоб завадити поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

З 20 березня тільки люди, старші за 65 років, можуть відвідувати продуктові крамниці з 7 по 9 ранку (за празьким часом).

Читайте також: Через карантин Чехії бракує робочих рук з-за кордону, зокрема з України

Раніше в уряді припускали, що старші люди зможуть відвідувати магазини з 10 ранку до опівдня.

З 19 березня в Чехії заборонено з’являтися в публінчих місцях, не закривши рота та носа маскою, шарфом чи іншою захисною тканиною.

Наразі відомо про 572 підтверджених хворих на COVID-19 у Чехії, але без летальних випадків.

Коронавірус SARS-CoV-2, раніше відомий як 2019-nCoV, виявили у Китаї наприкінці минулого року. Він спричиняє захворювання COVID-19. У деяких випадках перебіг хвороби легкий, в інших – із симптомами застуди і грипу, зокрема з високою температурою і кашлем. Це може перерости в пневмонію, що може стати смертельною. Більшість хворих видужує; помирають переважно люди з ослабленою імунною системою, зокрема літні.

За даними Центру даних про коронавірус при Університеті Джонса Гопкінса у США, у світі станом на 19 березня зареєстрували понад 235 тисяч випадків захворювання від коронавірусу. 9785 людей померли, майже 85 тисяч – одужали.ваш коментар